Jdi na obsah Jdi na menu
 


Traktory CASE

18. 8. 2009

Traktory CASE

03.11.2007

JXN /JXV

Case IH nabízí novou řadu úsporných, vysoce výkonných traktorů speciálně konstruovaných pro práci v sadech, vinicích, zahradách, komunální sféře a malých farmách s velikostí do 10 hektarů.
Traktory série JXN a JXV jsou dostupné v několika šířkách, tak aby přesně vyhověly vašim požadavkům. Navzdory jejich kompaktním rozměrům poskytují vysoký stupeň bezpečí a komfortu i v dlouhém pracovním dni. Traktory JXN/JXV jsou připraveny poskytnout vám výkon, který potřebujete.

JXC

Pokud hledáte lehký, universální traktor, který by nabízel funkce a výbavu obvyklou u velkých traktorů Case IH, pak právě JXC je přesně tím co hledáte. Je to kompletně nový koncept kombinující obratnost, kompaktnost a universálnost s výkonným motorem. Jedině JXC Vám nabízí kompaktní, komfortní traktor s výkonem až 93 koní. Jeho možnosti nasazení jsou neomezené.
Stejně dobře se uplatní při lehčích pracích na farmě, v živočišné výrobě, v sadech, zahradách, při pěstování zeleniny jako v komunální sféře.
Nově je k dispozici speciální chmelová kabina.

JX

CASE IH Vám představuje ucelenou řadu universálních traktorů JX ideálních pro lehčí polní práce, živočišnou výrobu, pastviny nebo speciální plodiny. Řada JX s pěti modely s výkony od 59 do 94 koní je perfektní volbou pro menší farmy a uživatele, kteří požadují jednodušší a spolehlivý traktor za zajímavou cenu. Kouzlo tohoto traktoru je v tom, že nedisponuje žádnou elektronikou a přesto
jde o plnohodnotný traktor pro moderní zemědělce. V jednoduchosti je síla!

JXU

Lehký a universální traktor s těžkými parametry. Takto by se daly charakterizovat traktory JXU.
Řada JXU MAXXIMA byla speciálně navržena, aby do výrobního programu přinesla ještě více flexibility.
JXU je vám schopen přinést celou řadu výrazných výhod v živočišné výrobě, na poli i při ostatních pracích na farmě.
Traktory jsou poháněny opravdu spolehlivými a úspornými motory s účinnou převodovkou, která řadí a reverzuje pod zatížením.
Silný vývodový hřídel a vysoce výkonná hydraulika vám poskytnou ve své třídě nepřekonatelný výkon.
Měřítkem pro ostatní je i komfortní a do posledního detailu navržená kabina.
S JXU máte jistotu, že jste se rozhodli pro to nejlepší.

CS Pro - Novinka !

CASE IH brzy představí znovu zrozenoumodelovou řadu CS, která nabízí tři modely moderních vysoce universálních traktorů s výkonem od 80 do 100 koní. Traktory budou vybaveny novou převodovkou s PowerShuttle, výkonější hydraulikou, novou kabinou s Multicontrollerem a ergonomickým ovládáním v podání CASE IH a moderním designem.
Již brzy v prodeji !

MAXXUM X – LINE

Nová řada traktorů CASE IH MAXXUM X-line je schopna pokrýt všechny vaše každodenní potřeby.
X – line vám nabízí řadu traktorů, které jsou přímo stvořeny k práci a mají všechny vlastnosti plynoucí z mnohaleté tradice CASE IH.
Jedinečná kabina Surround vision je nyní standardně vybavena nízkou střechou pro zvýšení průjezdnosti v okolních stavbách na vaší farmě.
Traktory MAXXUM X-LINE jsou pro vás díky své mimořádné výkonnosti založené na jejich tradici ideálním, ekonomicky výhodným řešením a nabízí Vám bezkonkurenční ekonomiku provozu po celý rok.
Pro originální čelní nakladače LRX je připraven ucelený sortiment příslušenství, aby jste mohliprecisně přemístit vše co potřebujete.

MAXXUM MULTICONTROLLER

Hledáte maximálně všestranný traktor jehož specialitou je vysoká produktivita?
S řadou MAXXUM jste na správné stopě.
Traktory MAXXUM Multicontroller byly navrženy tak, aby přesně splnily každý Váš úkol.
Veškerá technika, kterou jsou traktory vybaveny je v současnosti nejlepší na trhu.
Výkonné a zároveň úsporné motory s jedinečným systémem navyšování výkonu, převodovka s inteligentním automatickým řazením až 9 stupňů v řadě, hydraulika s neuvěřitelným výkonem.
To všechno jsou prvky, které činí tyto traktory jedinečnými. Pokud se k tomu ještě přidá největší a doslova luxusní kabina , tak Vás práce bude bavit nejenom celýden, ale po i celý rok.

CVX

Traktor, který myslí za Vás, tak lze nazvat nejnovější generaci inovativní řady traktorů CVX  s plynulou převodovkou sestávající z 5 modelů s výkonem od 141 do 217 k.
Každý z nových modelů disponuje navýšením výkonu o dalších 20 koní.
CVX je navržen tak, aby v každém okamžiku a při každé práci dosahoval nejvyšší produktivity a nejlepší ekonomiky provozu. O to se stará systém aktivní komunikace APM, který řídí jednotlivé celky traktoru jako jsou motor a vysoce účinná vario převodovka. Nastartujte svůj CVX a objevte svět nejjednoduššího ovládání.
S CVX nemusíte sledovat ani nastavovat složité terminály, CVX sám vyhodnocuje strategii jízdy a přizpůsobuje ji aktuálním podmínkám.
Je to traktor, který doslova myslí za vás. S CVX bude práce zábavou.

PUMA

Nová řada traktorů PUMA je zaměřená na efektivnost.
Se čtyřmi modely se jmenovitým výkonem od 167 do 213 koní poskytují traktory PUMA přesný výkon pro základní zpracování půdy, kultivaci, setí nebo dopravu.

MAGNUM

Nový MAGNUM navazuje na obrovskou historii silných traktorů CASE IH.
MAGNUM není jenom traktor, ale je to pojem o síle, výkonnosti a spolehlivosti, který si vybaví zemědělci po celém světě. Jeho tradice je založena na více než 100 000 prodaných kusech.
CASE IH, ale není jenom značka s obrovskou tradicí, ale je to značka, která myslí na budoucnost.
Proto investuje do nových technologií, vyvíjí stále nové a nové modely a vylepšuje stávající podle přání svých zákazníků. Důkazem tohoto vývoje je nový MAGNUM, který kombinuje nejnovější technologie v oblasti motorů, převodovek a ergonomie.
To je také důvod proč se traktory MAGNUM staly opravdovým měřítkem třídy velkých traktorů.

STEIGER

Nejnovější série tahačů STEIGER od CASE IH v sobě kombinuje tradici legendarních traktorů STEIGER s požadavky 21. století: poskytnout velkozáběrové technologie pro maximální produktivitu bez kompromisů.
Všechny nové modely traktorů STEIGER jsou navrženy pro maximální výkonnost s jednoduchým ovládáním a vysoce komfortní kabinou srovnatelnou jen s traktory Magnum.
S modely STEIGER a QUADTRAC nabízí CASE IH široký výběr modelů pro nejtěžší polní práce v rozmezí výkonu od 380 do 597 koní.
Čtyři modely se od sebe neliší pouze svým výkonem, ale také svou koncepcí podvozku. Jedině, tak máte možnost se rozhodnout, která koncepce vyhovuje vašim konkrétním podmínkám.
Můžete zvolit standardní kolovou verzi nebo unikátní čtyřpásový podvozek QUADTRAC.

Konstrukce pásového traktoru QUADTRAC je navržena tak, aby podvozek neztrácel kontakt s půdou ani na nerovném terénu. To je zajištěno oscilací v kloubuNejnovější